חזרה לדף הבית / back to home page

חברים שלום,
משמאל טבלת הסיכויים להימור בטקסס הולד'הם. אם היא עוזרת לכם מצוין - אם לא אנו מצעים הימורי ספורט בכול הענפים - אנו מציעים את הימורי אנדר/אובר לתוצאה כללית. אנו כרגע עובדים על הימורי כדורגל(הליין 2.5) או על בייסבול(ליין משתנה 6 עד 10). המשמעות = הימור על 50% - בניגוד להימור 1 2
X בכדורגל = 33%, בניגוד להימורי NBA גם שם אנו מהמרים על מי ינצח = 50% ועל זה מה יהיה ההפרש - וכאן אפילו ירדנו ל-1/2 מ-50 = סיכויי של 1/4.
בהימורים אם נוסיף מעט סטטיסטיקה - עדכנית - של הקבוצות המשחקות אנו מקבלים תוספת של כ-15% ומעלה. אנו לא מתיימרים לספר לכם שאנו אלופים - אנו אוהבים להמר ותמיד בצניעות - מהימורים אפשר להנאות, אבל בפרוש - לא נהיה מיליונרים. המוטו שלנו "יותר מאשר אנו אוהבים לנצח - אנו שונאים להפסיד".
אם הרשום מעלה מקובל עליכם, בחרו לכם כל אתר שבא לכם מהעולם - ורק לא ביחסים/ליינים העלובים מהארץ.

 אנו ממליצים על אתר ממנו אנו לוקחים את היחסים - האתר בעברית ומאפשר להמר גם בשקלים. יחסי ההימורים - באתר - מהטובים בעולם. ובנוסף אפשרות להימור טקסני.

אתר נוסף הוא:
 

הוא אתר מגדיר עצמו כאתר ההימורים הטוב בעולם - בבדיקה שערכנו בינו ובין אתר ההימורים של אחת ממדינות הים התיכון - שמצאה גז בים, אבל מתמזמזת להשתמש בו - הוא טוב בכ- 16% עד 22%.
ובהצלחה!!!

  

1. כרגע משחקים 10 שחקנים .
2. באפשרותך לנטרל שחקנים מהמשחק מראש
3. או להפיל שחקנים - תוך כדי המשחק.
4. עמוד על קלף שלך והקש עליו - ובחר קלף.
5. כנ"ל על קלף שני.
7. מתחתיך יהיה סיכוייך לקחת את הסיבוב.
8. כנ"ל הקש על קלפים המשותפים ובחר קלף.
9. טעית - לא נורא עמוד
על הקלף השגויי והחלף.

10. בהצלחה


 

 

למשלוח דואר לחצו כאן

 
   
   

שלח מייל ונמלמל

 

vBulletin statistics